רפואה

פורטל בריאות – מה הוא כולל ומדוע חשוב להתעדכן לעתים קרובות?

יש אנשים שטומנים את ראשם בחול, נותנים לזמן לעבור ואינם דוגלים בהתעדכנות לעתים קרובות בנעשה מסביב או אפילו במידע שכן צריך לעניין אותם כמו שמירה על הבריאות שלהם למשל. פורטלים של חדשות למשל משמשים אנשים רבים לקריאת חדשות ועדכונים על הנעשה באזור שלהם, בעיר שלהם, במדינה שלהם וכמובן ברחבי העולם. פורטלים של תיירות מעדכנים אנשים האוהבים לטייל בחו"ל על יעדים חדשים ואטרקציות שבהחלט כדאי לבקר בהם. פורטל בריאות כמו האתר של מדיקו למשל יכול לספק לכם מידע רב ומגוון בנושאי בריאות שונים, גישה לאנשי מקצוע מנוסים בתחומי התמחות שונים ועוד. אז אם הבריאות שלכם מעניינת אתכם זהו בהחלט אתר שאתם רוצים לבקר בו לעתים קרובות. 

מדריכים מקצועיים

האינטרנט מלא במידע באינספור נושאים. כאשר מדובר בבריאות שלכם או של קרוביכם אינכם רוצים לקחת סיכון שמא התכנים יהיו לא נכונים או לא מעודכנים. באתר מדיקו תוכלו למצוא אלפי מדריכים מקצועיים בנושאי בריאות שונים: מידע על ניתוחים, התנהלות בריאה במצבים שונים, רפואת שיניים ואינספור נושאים אחרים. 

סרטונים, תוכניות בריאות ופודקסטים

כאשר רואים משהו בעיניים יותר קל להאמין לו, להבין אותו וכו'. לדוגמה: פודקסטים העוסקים בתחום הבריאות, קטעים מוקלטים מתוכניות טלוויזיה בנושאי בריאות, קטעים מצולמים מיוחדים לערוצי בריאות באינטרנט או לפורטל של מדיקו ועוד. יש גם תוכניות בריאות ביוטיוב המצלמות מדריכים או קטעים חדשים מדי שבוע. 

רופאים ואנשי מקצוע זמינים עבורכם

בפורטל הבריאות של מדיקו ופורטלי בריאות בכלל, תוכלו למצוא בדרך כלל גישה לאנשי מקצוע מנוסים בתחומים השונים. תחום הרפואה הוא תחום רחב ידיים הכולל רופאים ואנשי מקצוע בתחומי התמחות שונים ומגוונים. חלקם בתחום הרפואה האסתטית, חלקם בתחום הרפואה האלטרנטיבית ואחרים בתחומים רפואיים שונים. הקושי במציאת רופא טוב ואמין הוא ידוע לכל אולם כאשר פורטל בריאות גדול ממליץ על רופאים מסוימים סביר להניח שאלה יהיו רופאים טובים בעלי שם בתחום שלהם. לכל הפחות אנשי מקצוע שעברו סינון מסוים.

אפילו תמונות של לפני ואחרי:

בפורטלים בתחום הבריאות (לא בכולם) תוכלו למצוא גם מגוון רחב של תמונות לפני-ואחרי. תמונות אלה משמשות כמעין תיק עבודות או דוגמאות לניתוחים בתחומים שונים, לרוב אסתטיים. לדוגמה: ניתוח הגדלת חזה, ניתוח אף או אפילו ציפוי חרסינה לשיניים. בפורטל הבריאות המוביל של מדיקו תוכלו למצוא את כל אלה והרבה יותר. כל שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לאתר, לשמור אותו במועדפים ולהתעדכן מפעם לפעם בחדשות הבריאות העדכניות ביותר שיש.